سوالات متداول


14روز آزمایشی رایگان چگونه کار می کند؟
پاسخ
: در طول دوره آزمایشی، شما دسترسی کامل به همه ویژگی های سامانه نظربین خواهید داشت؛ بنابراین شما می توانید همه چیز را تست کنید. هیچ هزینه راه اندازی یا هزینه های پنهانی وجود ندارد. شما می توانید برای یک بار از 14 روز سرویس آزمایش برای دامنه و یا برنامه موبایل خود استفاده نمایید.

پس از مدت زمان 14 روز آزمایشی چگونه می توانم حساب کاربری خود را شارژ نمایم؟
پاسخ
: پس از ورود به حساب کاربری خود، می توانید به اندازه مبلغ طرح درخواستی، حساب خود را شارژ نمایید. پس از شارژ نمودن حساب کاربری خود می توانید طرح کاربری خود را انتخاب و فعال نمایید.

 درصورت عدم فعال سازی طرح، چه اتفاقی می افتد؟
پاسخ
: در صورت عدم تمایل به ادامه استفاده سامانه نظربین، پس از گذشت 14 روز و یا اتمام طرح فعال، سرویس دهی به حساب کاربری شما به صورت خودکار غیرفعال خواهد شد.

آیا می توانم کلمات نامناسب را با یک عبارت دیگر جایگزین کنم؟
پاسخ
: بله به عنوان مثال کلمات نامناسب را می توانید با با عبارت دلخواه خود مثلا "*&" جایگزین نمایید برای این منظور لازم است تا درخواست خود را به ایمیل tech[at]nazarbin.com ارسال نمایید.

 چرا نظربین به صورت یک وب سرویس ارایه می شود؟
پاسخ
: استفاده از سرویس نظربین این امکان را برای شما فراهم می کند تا تمرکز و منابع تان را بر روی محصول اصلی خود قرار دهید. نظربین در واقع شریک تجاری شماست تا محبوبیت برند شما را از طریق افزایش رضایت کاربرانتان افزایش دهد و شما بدون صرف زمان و هزینه، همواره هوشمندی سامانه نظربین را در کنار خود داشته باشید.

 آیا من می توانم لیست های سفارشی سیاه و سفید مخصوص به خود را داشته باشم؟
پاسخ
: بله لطفا با ایمیل tech[at]nazarbin.com تماس بگیرید.

 آیا من میتوانم نظربین را روی سرور شخصی خودم نصب کنم؟
پاسخ
: بله. علی رغم اینکه این خدمت تنها برای پنل ویژه امکان پذیر است، به هیچ وجه توصیه نمی شود چرا که با نصب نظربین بر روی سرور شخصی امکان استفاده لحظه ای از بروزرسانی های انجام شده، در هسته نظربین را نخواهید داشت و این امر منجر به کاهش کارایی بر روی وب سایت و یا برنامه موبایل شما خواهد شد.

 چه تعداد درخواست می توانم به نظربین بدهم؟
پاسخ
: نظربین با استفاده از سرور های قدرتمند داخلی و خارجی سرویس خود را ارایه می نماید، بنابراین بدون هیچ محدودیتی می توانید از سرویس نظربین استفاده نمایید. این بدین معنااست که کیفیت سرویس ارایه شده همواره ثابت خواهد بود و شما در زمان اوج مصرف و یا کم باری، شاهد افت کیفیت نخواهید بود.

 تعداد درخواست در لحظه به چه معنی است؟
پاسخ
: به دلیل احترام گذاشتن به مشتریان، نظربین درخواست ارسالی از سوی کاربران را محدود نکرده است بدین معنی که شما می توانید در هر تعداد کلمه با هر تعداد حروف را در یک درخواست را ارسال نمایید اما مدت زمان پردازش برای درخواست ها با تعداد کلمات متفاوت، دارای زمان پاسخ متفاوتی خواهد بود. به صورت میانگین درخواستی با 50 کلمه در کمتر از 100 میلی ثانیه پردازش می شود. اما در صورتی که درخواست شما دارای تعداد کلمات کمتر یا بیشتری باشد مدت زمان پاسخ گویی کمتر یا بیشتر خواهد بود.

 
در صورتی که جواب پرسش خود را در موارد بالا نیافتید می توانید پرسش خود را به ایمیل support[at]nazarbin.com ارسال فرمایید.