×
جستجو
درباره نظربین
نظربین نظرات کاربران را به صورت هوشمند و خودکار بررسی و نظرات نا متعارف را فیلتر می کند. سرویس نظربین با بهره گیری از هوش مصنوعی، یادگیری ماشین و پردازش زبان طبیعی قابلیت هایی را به شما ارائه می دهد: تشخیص زبان محاوره، غلط املایی و تکرار لیست کلمات وجملات سفارشی راه‌اندازی آسان به‌روزرسانی لحظه‌ای ارایه سرویس به صورت 24 / 7 حذف ایمیل، تلفن و آدرس تبلیغاتی
گالری تصاویر
جستجو
درباره نظربین
نظربین اولین بستر سالم سازی هوشمند محتوای تولید شده کاربران در اینترنت (UGC) به زبان فارسی است که محتوای تولید شده توسط کاربران، از جمله متن و عکس را پیش از انتشار به صورت هوشمند و خودکار بررسی کرده و تنها محتوای سالم را منتشر می‌کند؛ همچنین در این سامانه از الگوریتم‌های هوشمند بومی استفاده شده است.
گالری تصاویر
اختلال در دسترسی به تلگرام
دوشنبه 14 اسفند 1396

دو پیام‌رسان محبوب تلگرام و سیگنال، امروز با اختلال مواجه شدند. دسترسی به تلگرام برای کاربران اروپا، خاورمیانه و شمال آفریقا از ظهر امروز غیر ممکن بود. سخنگویتلگرام، در دقایق اولیه بروز مشکل، در توییتر اعلام کرد، ارتباط برخی از کاربران ما در اروپا و منطقه MENA با اختلال مواجه شده است. سیگنال و تلگرام از اولین پیام رسانانی هستند که به دلیل توانایی برقرار کردن ارتباطات پیشرفته ایمن و مکالمات رمزنگاری شده محبوبیت زیادی را بدست آورده‌اند.

دوروف، تلگرام را به نحوی طراحی کرده است که سازمان امنیتی روسیه به این برنامه دسترسی نداشته باشد. به دلیل این ویژگیِ رمز گذاری پیام‌ها در تلگرام، این برنامه مورد انتقاد دولت‌ها قرار گرفته است و آن را برنامه مورد استفاده تروریست‌ها می دانند. بعد از این انتقاد دولت‌ها و تهدید دولت اندونزی مبنی بر ممنوعیت استفاده از تلگرام، این برنامه مجبور شد گروهی را برای نظارت بر محتوای تروریستی تشکیل دهد. تلگرام در ابتدای سال جاری میلادی نیز از آپ‌استور حذف شد. پاول دوروف بیان داشت که از طرف آپ‌استور اخطاری مبنی بر وجود محتوای نامناسب در این برنامه دریافت کرده است. همانطور که می‌دانیم بر اساس دستورالعمل آپ‌استور، برنامه‌ها زمانی می‌توانند در این استور قرار بگیرند که مکانیسمی برای گزارش محتوای نا مناسب، ابزاری برای پالایش محتوای نامناسب و  امکان مسدود کردن کاربر خاطی در آن‌ها وجود داشته باشد.