×
جستجو
درباره نظربین
نظربین نظرات کاربران را به صورت هوشمند و خودکار بررسی و نظرات نا متعارف را فیلتر می کند. سرویس نظربین با بهره گیری از هوش مصنوعی، یادگیری ماشین و پردازش زبان طبیعی قابلیت هایی را به شما ارائه می دهد: تشخیص زبان محاوره، غلط املایی و تکرار لیست کلمات وجملات سفارشی راه‌اندازی آسان به‌روزرسانی لحظه‌ای ارایه سرویس به صورت 24 / 7 حذف ایمیل، تلفن و آدرس تبلیغاتی
گالری تصاویر
جستجو
درباره نظربین
نظربین اولین بستر سالم سازی هوشمند محتوای تولید شده کاربران در اینترنت (UGC) به زبان فارسی است که محتوای تولید شده توسط کاربران، از جمله متن و عکس را پیش از انتشار به صورت هوشمند و خودکار بررسی کرده و تنها محتوای سالم را منتشر می‌کند؛ همچنین در این سامانه از الگوریتم‌های هوشمند بومی استفاده شده است.
گالری تصاویر
کارزار بزرگ‌ترین رقابت میان استارت‌آپ‌های ایران
سه شنبه 17 بهمن 1396

کارزار، بزرگ‌ترین رقابت میان استارت‌آپ‌ها است که توسط حدود ۴۱ حامی استرات‍ژیک، تخصصی، معنوی و رسانه‌ای برگزار می‌گردد. این رقابت در دو رده، مرحله ابتدایی و بذری، است که استارت‌آپ‌ها بر اساس شرایط کسب و کار خود از تاریخ 26 مهرماه، در یکی از این دو رده ثبت‌نام کرده‌اند. اولین دوره این رقابت امسال، در 10 حوزه مختلف برگزار می‌شود که هرکدام از حوزه‌ها شامل زیر مجموعه‌های متنوعی است.

نظربین در مرحله ابتدایی و در حوزه مدیا، بخش محتوا در این رقابت شرکت می کند. از میان حدود 800 استارت‌آپ، در هر رده 30 استارت‌آپ انتخاب شدند که از میان آن ها 10 استارت‌آپ به مرحله نیمه‌نهایی راه یافته اند. در تاریخ 11 بهمن‌ماه، نظربین توانست مرحله نیمه‌نهایی را در حضور داوران با موفقیت سپری و به همراه دو استارت‌آپ "بیدینگ و ایران‌رنتر" به مرحله نهایی راه یابد.

حضور نظربین در مرحله نهایی رقابت کارزار

فینال یا داوری نهایی رقابت کارزار در روز 26 بهمن‌ماه، ساعت 15 الی 18 همزمان با برگزاری جشنواره وب‌و‌موبایل برگزار می‌گردد.

 

برچسب ها :
نظربین
8 دیدگاه
علی اشرفی
به امید موفقیت
 
 
شنبه 15 ارديبهشت 1397
محمد برخی
نتیجه چی شد؟
 
 
دوشنبه 14 اسفند 1396
محمدرضا عفت پرور
تیم بیدینگ انتخاب شد.
دوشنبه 14 اسفند 1396
امین روشنا
با امید موفقیت !!!!
 
 
سه شنبه 24 بهمن 1396
رضا سادات موسوی
سلام. امیدوارم شما برگزیده بشید....
 
 
سه شنبه 24 بهمن 1396
مینا اینانلو
اعلام نتایج کیه؟
 
 
پنجشنبه 19 بهمن 1396
مهدی مینایی
معلوم نیست، هنوز اعلام نکردن. شاید جمعه همراه با اختتامیه باشه.
پنجشنبه 19 بهمن 1396
فروز فروتن
بله به احتمال زیاد همون روز ارائه ها نتایج هم اعلام میشه
شنبه 21 بهمن 1396