×
جستجو
درباره نظربین
نظربین نظرات کاربران را به صورت هوشمند و خودکار بررسی و نظرات نا متعارف را فیلتر می کند. سرویس نظربین با بهره گیری از هوش مصنوعی، یادگیری ماشین و پردازش زبان طبیعی قابلیت هایی را به شما ارائه می دهد: تشخیص زبان محاوره، غلط املایی و تکرار لیست کلمات وجملات سفارشی راه‌اندازی آسان به‌روزرسانی لحظه‌ای ارایه سرویس به صورت 24 / 7 حذف ایمیل، تلفن و آدرس تبلیغاتی
گالری تصاویر
جستجو
درباره نظربین
نظربین اولین بستر سالم سازی هوشمند محتوای تولید شده کاربران در اینترنت (UGC) به زبان فارسی است که محتوای تولید شده توسط کاربران، از جمله متن و عکس را پیش از انتشار به صورت هوشمند و خودکار بررسی کرده و تنها محتوای سالم را منتشر می‌کند؛ همچنین در این سامانه از الگوریتم‌های هوشمند بومی استفاده شده است.
گالری تصاویر
سیاست گوگل برای توسعه دهندگان برنامه
دوشنبه 9 بهمن 1396

اخیرا برنامه شما از گوگل پلی حذف یا رد شده است! از زمانی که گوگل پلی برنامه های ارسالی را بررسی می کند این اتفاق برای برخی از برنامه ها رخ می دهد. پیش تر بررسی برنامه ها به صورت اتوماتیک انجام می شد، در حال حاضر افراد نیز به صورت دستی برنامه شما را بررسی می کنند. در واقع گوگل به منظور تسریع در زمان بررسی برنامه ها از روش بازبینی توسط انسان در کنار روش اتوماتیک استفاده می کند.
اگر می خواهید برنامه شما در گوگل پلی قرار گیرد، قبل از ارسال برنامه، برخی از دستورالعمل های گوگل را (Google Play Developer Program Policies) مطالعه کنید.

 

سیاست های گوگل پلی برای توسعه دهندگان برنامه

گوگل پلی سیاست های خاصی را - Google Play Developer Program Policies - برای برنامه ها در نظر دارد. در صورتی که برنامه شامل UGC باشد، اهمیت این سیاست ها دوچندان می شود؛ بر این اساس گوگل پلی، امکان کنترل و حذف محتوای نامناسب را دارد. علاوه بر آن هر برنامه ای که از بستر گوگل پلی استفاده می کند باید شرایطی برای نظارت و گزارش دهی محتوای نامناسب داشته باشد.
فضای مجازی مانند یک تیغ دو لبه است، فضایی خلاق و الهام بخش که افراد می توانند محتوای دلخواه را با کل دنیا به اشتراک گذارند؛ در عین حال می تواند به فضایی برای تولید محتوای نامناسب تبدیل شود. گوگل پلی همچون اپ استور تلاش می کند فضای سالمی را در اختیار مخاطبان خود قرار دهد؛ بنابراین به برنامه هایی مجوز فعالیت در این فضا را می هد که دارای سیاست های مدیریت محتوای درون برنامه ای باشند. در این میان برنامه های حاوی UGC نیاز به احتیاط بیشتری دارند.

 

سیاست های گوگل پلی برای برنامه های حاوی UGC

•    تعریف محتوای نامناسب و ممنوعیت تولید این محتوا را در شرایط استفاده یا در متن سیاست های برنامه خود برای کاربر بیان کنید.
•    کاربران قبل از ارسال محتوا در برنامه باید شرایط استفاده برنامه را خوانده و قبول کنند.
•    در برنامه بستر کاربر پسندی برای گزارش محتوای نامناسب پیاده سازی کنید.
•    کاربرانی را که در برنامه محتوای نامناسب تولید می کنند، حذف یا مسدود کنید.
•    رتبه بندی (International Age Rating Coalition) مناسبی از برنامه خود ارائه دهید.
گوگل پلی لیست بلند بالایی از دسته بندی محتواهای نامناسب دارد – خشونت، آزار و اذیت، تشویق به کارهای غیر قانونی، مسائل مربوط به کودکان و غیره – یکی از این دسته بندی ها شامل محتوای نامناسب در UGC است که با توجه به سیاست های گوگل، توسعه دهندگان برنامه های حاوی UGC باید بیشتر به سلامت این محتوا توجه داشته باشند.