×
جستجو
درباره نظربین
نظربین نظرات کاربران را به صورت هوشمند و خودکار بررسی و نظرات نا متعارف را فیلتر می کند. سرویس نظربین با بهره گیری از هوش مصنوعی، یادگیری ماشین و پردازش زبان طبیعی قابلیت هایی را به شما ارائه می دهد: تشخیص زبان محاوره، غلط املایی و تکرار لیست کلمات وجملات سفارشی راه‌اندازی آسان به‌روزرسانی لحظه‌ای ارایه سرویس به صورت 24 / 7 حذف ایمیل، تلفن و آدرس تبلیغاتی
گالری تصاویر
جستجو
درباره نظربین
نظربین اولین بستر سالم سازی هوشمند محتوای تولید شده کاربران در اینترنت (UGC) به زبان فارسی است که محتوای تولید شده توسط کاربران، از جمله متن و عکس را پیش از انتشار به صورت هوشمند و خودکار بررسی کرده و تنها محتوای سالم را منتشر می‌کند؛ همچنین در این سامانه از الگوریتم‌های هوشمند بومی استفاده شده است.
گالری تصاویر
بازاریابی محتوایی
شنبه 9 دى 1396

 

به جای تولید محتوا، بهتر است فرصت هایی را برای تولید محتوا و گفتگو برای کاربران فراهم کنیم.

 

مخاطبان بیشتر تحت تاثیر استوری های به اشتراک گذاشته هستند تا تبلیغات گسترده کسب و کار شما. شما در حال حاضر نقش یک هدایت کننده هوشمند را برای مخاطبان ایفا می کنید.
  عبارت "محتوا پادشاه است" کلیشه ای ولی حقیقت محض است. بازاریابی محتوایی در سال های اخیر رشد چشم گیری داشته است. طبق گزارش موسسه بازاریابی محتوا در سال ۲۰۱۵، ۸۶٪ از کسب و کارها از بازاریابی محتوایی استفاده می کردند که نسبت به سال ۲۰۱۴، ۷۰٪ رشد داشته است.
  در طی این سال ها تعریف بازاریابی محتوایی کامل شده است. در حال حاضر فقط به  ایجاد و توزیع  محتوا اطلاق نمی شود، بلکه بر ارزش، ارتباط و تداوم محتوا تمرکز دارد تا بتواند مخاطب را جذب، حفظ و در نهایت به یک مشتری سودآور تبدیل کند.
  بر اساس گزارش‌های منتشر شده، ۷۸٪ از شرکت های B2C در برنامه ریزی استراتژی بازاریابی خود، محتوای تولید شده توسط کاربر (UGC) را مدنظر دارند. UGC یک مفهوم جدید نیست، اما در حال حاضر به قدرتمندترین ابزار برای بازاریابان در بازاریابی دیجیتال تبدیل شده است.
  مطالعات اخیر نشان می دهد که ۷۰٪ از مشتریان محتوای حرفه ای را تولید می کنند. این ترفند بسیار خوبی برای بسیاری از کسب و کارها است. تنها کاری که کسب و کار باید انجام دهد، ایجاد یک فضای کامنت گذاری و برقراری ارتباط میان مشتریان است که دیگر مخاطبان بتوانند آن ها را دنبال کنند.
  روانشناسی اثبات اجتماعی نیز بخش مهمی از بازاریابی محتوا است؛ مخاطبان به طور معمول به محصول یا خدمتی جذب می شوند که می دانند افراد دیگر از آن استفاده کرده و به آن اعتماد دارند؛ همچنین کاربران به طور فزاینده ای از رسانه های اجتماعی مانند اینستاگرام و توییتر، به عنوان منبع خبری استفاده می کنند و اخبار را به صورت گسترده در اینترنت منتشر می کنند.
   UGC برای شرکت های بازی نتایج فوق العاده ای را به همراه داشته است. گیمرها می توانند محتوای خودشان را تولید کنند و خلاقیت خود را در آن به نمایش گذارند؛ در حالی که این محتواها بازی را هیجان انگیز و تعاملی تر می کنند.
  در نهایت بازاریابان، به جای ایجاد محتوا، بهتر است فرصت هایی برای تولید محتوا توسط مخاطبان خود ایجاد کنند – یکی از این فرصت ها لحظات اینستاگرامی کاربران و مخاطبان است لحظات اینستاگرامی و الهام بخش و ارتباطات آنلاین کاربران با یکدیگر و شما، آن ها را ر سرتاسر دنیا با کسب و کار شما همراه می سازد.