×
جستجو
درباره نظربین
نظربین نظرات کاربران را به صورت هوشمند و خودکار بررسی و نظرات نا متعارف را فیلتر می کند. سرویس نظربین با بهره گیری از هوش مصنوعی، یادگیری ماشین و پردازش زبان طبیعی قابلیت هایی را به شما ارائه می دهد: تشخیص زبان محاوره، غلط املایی و تکرار لیست کلمات وجملات سفارشی راه‌اندازی آسان به‌روزرسانی لحظه‌ای ارایه سرویس به صورت 24 / 7 حذف ایمیل، تلفن و آدرس تبلیغاتی
گالری تصاویر
جستجو
درباره نظربین
نظربین اولین بستر سالم سازی هوشمند محتوای تولید شده کاربران در اینترنت (UGC) به زبان فارسی است که محتوای تولید شده توسط کاربران، از جمله متن و عکس را پیش از انتشار به صورت هوشمند و خودکار بررسی کرده و تنها محتوای سالم را منتشر می‌کند؛ همچنین در این سامانه از الگوریتم‌های هوشمند بومی استفاده شده است.
گالری تصاویر
ترغیب مشتریان به تولید محتوا
شنبه 16 دى 1396

اگر می خواهید در کمپین بازاریابی خود مشتریان را تشویق به گذاشتن محتوا کنید چند مورد را در نظر داشته باشید:

شناسایی مشتریان
  شناخت مشتریان، اولین و مهمترین قدم برای ایجاد یک کمپین UGC است؛ از ویژگی های مشتریانی که قرار است محتوایی در مورد کسب و کار شما در اینترنت به اشتراک بگذارند آگاه شوید. این شناخت تبلیغات و پیام های شمارا سفارشی تر می کند و مشتریان را با استراتژی های بهتری دگیر می کنید و حس خوبی به مشتری القا می شود.
انتشار آسان و راحت
  سعی کنید از برچسب ها و المان هایی همچون هشتگ استفاده کنید تا اشتراک گذاری محتوا در بین مشتریان راحت تر باشد. این سادگی را همیشه حفظ کنید و اجازه دهید مشتریان بداند که شما همیشه به دنبال محتوای بیشتر از طرف آن ها هستید.
جلب مشارکت
  سعی کنید مشتریان شما حداکثر مشارکت را در کمپین UGC شما داشته باشند. جلب مشارکت مشتریان می تواند از طریق ارائه تخفیف های ویژه و غیره باشد.
کمپین اجتماعی
  محتوای تولید شده توسط مشتریان به اشتراک گذاشته شده می شود؛ بنابراین کمپین خود را از طریق تمام کانال و شبکه های اجتماعی در اختیار مشتریان قرار دهید
از نگاه مشتری
  از دیدگاه مشتریان خود ببینید و کمپین را متناسب با ویژگی ها و تجربیات روزانه مشتریان خود طراحی کنید. در این حالت مشتریان با کمپین شما همراه خواهند شد و آن را به اشتراک خواهند گذاشت.