×
جستجو
درباره نظربین
نظربین نظرات کاربران را به صورت هوشمند و خودکار بررسی و نظرات نا متعارف را فیلتر می کند. سرویس نظربین با بهره گیری از هوش مصنوعی، یادگیری ماشین و پردازش زبان طبیعی قابلیت هایی را به شما ارائه می دهد: تشخیص زبان محاوره، غلط املایی و تکرار لیست کلمات وجملات سفارشی راه‌اندازی آسان به‌روزرسانی لحظه‌ای ارایه سرویس به صورت 24 / 7 حذف ایمیل، تلفن و آدرس تبلیغاتی
گالری تصاویر
جستجو
درباره نظربین
نظربین اولین بستر سالم سازی هوشمند محتوای تولید شده کاربران در اینترنت (UGC) به زبان فارسی است که محتوای تولید شده توسط کاربران، از جمله متن و عکس را پیش از انتشار به صورت هوشمند و خودکار بررسی کرده و تنها محتوای سالم را منتشر می‌کند؛ همچنین در این سامانه از الگوریتم‌های هوشمند بومی استفاده شده است.
گالری تصاویر
محتوای تولید شده توسط کاربران
شنبه 2 دى 1396

به هرگونه محتوایی که توسط کاربر در رسانه های اجتماعی یا هر بستر دیجیتال دیگر ایجاد شود، (UGC) user generated content  یا محتوای تولید شده توسط کاربر می گویند.

چرا در استراتژی بازاریابی به محتوای تولیدی کاربران نیاز داریم!

 

فراوانی

مزیت اصلی محتوای تولید شده توسط کاربران این است که حجم بالایی از اطلاعات فضای مجازی را به خود اختصاص می دهد. کاربران در صفحه، شبکه و کانال های اجتماعی فعالیت بالایی دارند که این امر احتمال صحبت کردن در مورد کسب و کار شما را افزایش می دهد.

 

تمایز محتوا

محتوای تولید شده کاربران و مشتریان – متن، عکس و ویدئو – به صورت انحصاری در مورد محصول یا خدمت ارائه شده از طرف کسب و کار شما می باشد؛ بنابراین کسب و کارهای دیگر نمی توانند راجع به آن ادعایی داشته باشند یا به هر نحوی از آن استفاده کنند.

 

مقیاس پذیری

هر کدام از کاربران شما دایره وسیعی از ارتباطات را در فضای مجازی دارند؛ آن ها در حالی که تجربه شخصی خود را درباره استفاده از محصولات و خدمات شما در این فضا بیان می کنند، تاثیر بسزایی نیز بر افکار دیگر کاربران دارند. در نهایت زنجیره ایی از انتقال تجربیات در میان کاربران در فضای مجازی شکل می گیرد که خاصیت مقیاس پذیری دارد.